Про громадянське суспільство, молодь та ветеранів
Формування позитивного образу захисників і захисниць України, виховання поваги до тих, хто зазнав фізичних, моральних та психологічних втрат через війну. Налагодження повноцінного діалогу між органами державної влади та громадянським суспільством, створення сприятливого середовища для спілкування ветеранів. Залучення активної молоді до участі у відбудові України, її економічного майбутнього, мотивація залишатись працювати у своїй країні. Питання нагальні й важливі, питання, які потрібно вирішувати вже зараз.
Сьогодні слово «ветеран» набуло нового змісту. Це молоді люди, які повертаються з місць активних бойових дій, зазнаючи величезних травм. І суспільство має створити такі умови, застосувати турботливі підходи, надати свою підтримку, розуміння – аби все це разом, сприяло швидкому відновленню й успішному поверненню захисників і захисниць до цивільного життя.
А хто ж краще ніж наша молодь адаптується до змін, адже саме молодь завжди була генератором нових ідей, тими, хто рухає світ, творить нові перспективи.
Маємо надію, що подібні комунікації, обговорення та напрацювання знайдуть відгук у держструктурах. Країна у нас одна, і відбудовувати, відновлювати, розбудовувати її маємо всі разом.
Відділення філософії та суспільствознавства висловлює щиру вдячність Раді молодих юристів України та Інституту політико-правових та релігійних досліджень за запрошення. Тішимось, що маємо можливість бути активними учасниками заходів та просвітницьких ініціатив, набувати нових знань, ставати обізнаними у таких надважливих питаннях.