Позашкільна освіта 2023: виклики та рішення

Позашкільна освіта 2023: виклики та рішення 25-26 вересня відбувся Всеукраїнський форум «Позашкільна освіта 2023: виклики та рішення». Форум об’єднав педагогів, освітян, науковців, високопосадовців, представників органів влади та громадських організацій.

В рамках панельної дискусії «Освітні втрати позашкільної освіти в умовах війни» зі своєю доповіддю «Співпраця КМАН і кафедри позашкільної освіти УДУ імені Михайла Драгаманова» виступила Лариса КАРЧИНА, керівниця секції педагогіки відділення філософії та суспільствознавства Київської МАН.

Лариса Яківна розповіла про діяльність унікального, спільного між Київською МАН та УДУ імені Михайла Драгоманова, проєкту для учнів, що мріють стати педагогами – «Університет юного педагога». 

Це чудова нагода для всіх столичних школярів, які мріють у майбутньому працювати з дітьми. Адже вже зараз, ще навчаючись у школі, вони мають можливість пізнавати ази цієї професії, особливості взаємовідносин педагога з учнями, знайомитись з педагогічними практиками відомих педагогів через особисту залученість, вдосконалювати себе, розвивати творчі підходи, надихатися Мудрими Вчителями та робити наш світ кращим.

Організатори Форуму: Міжнародна асоціація позашкільної освіти, Український державний університет імені Михайла Драгоманова за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти». 

Тримаємо освітній фронт разом. Працюємо, надихаємо та надихаємось, шукаємо нові підходи та рішення, об’єднуємось заради виховання та навчання.

Версія для друку Опубліковано: 27 Вересня 2023