Підсумовуємо ще один тиждень з життя Київської Малої академії наук

Підсумовуємо ще один тиждень з життя Київської Малої академії наук На цьому тижні 19 жовтня нам виповнилось 12 років. Сьогодні Київська МАН - це унікальний центр, де кожна дитина може реалізувати свій науковий та дослідницький потенціал. Київська МАН – це здатність відповідати на виклики сьогодення, адаптуватись до нових, навіть складних, умов Ні пандемія, ні війна не зупинили роботу, дослідження, участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Ми не втрачаємо зв'язок з вихованцями, де б вони зараз не перебували, надаємо психологічну підтримку всім, хто її потребує; навчаємо правил безпеки та наданню першої допомоги, воюємо у кіберпросторі, волонтеримо. Ми не стоїмо на місці, а розвиваємось та відкриваємо нові можливості.

У відділенні Екології та аграрних наук відкрилась нова секція «Лабораторія Екодизайну», в якій поєднуються різні теми та новітні підходи для створення власних проєктів за допомогою дизайнерського мислення та процесу проєктування. Робота у цій секції - це можливість поєднання з іншими науковими напрямками через проєкти, над якими ви будете працювати. Ваш досвід роботи у секції буде унікальним, оскільки ви будете керуватися дослідженнями екодизайну. Керівниця секції: Анжела Андріївна Дзиба   доцентка кафедри ландшафтної архітектури та фітодизайну Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства НУБіП України, кандидатка сільськогосподарських наук. 

 

19 жовтня 2022 року був підписаний Меморандум про співпрацю між Київською МАН та Українським ветеранським фондом. Першим спільним проєктом Київської МАН з Фондом стане друк листівок з малюнками наших вихованок та вихованців, виконаних у рамках флешмобу відділення української філології та мистецтвознавства Київської "Моя Покрова". Готові  листівки будуть передані на фронт нашим захисникам до Дня Збройних сил України.

 

Минулий тиждень приніс й нові перемоги!

 

12 вихованців Київської МАН отримали золоті нагороди на 46 Міжнародному інноваційному шоу INOVA 2022 в Загребі (Хорватія). INOVA – це виставка інновацій, новинок та молодіжних проєктів, що розпочалася в 1971 році як невелика регіональна виставка винаходів, яка проходила в Технічному музеї Загреба. Група ентузіастів реалізувала романтичну мрію створити в Загребі величезну міжнародну виставку винаходів. За останні 50 років свого існування захід об'єднав, популяризував і представив громадськості тисячі винаходів. Загребська асоціація винахідників у співпраці з містом Загреб та світовим патроном WIIPA /Всесвітні асоціації винахідників та інтелектуальної власності/ можуть гарантувати високий рівень організації.  

Цього року організатори чітко висловили свою підтримку Україні. В їх відкритому листі говориться: «INOVA, Міжнародна виставка винаходів, протягом останніх 45 років збирає винахідників з усього світу, відзначаючи творчість. Святкувати творчість означає святкувати Свободу!

Хорватський народ дійсно відчуває і розуміє найвищу цінність свободи. Під час Хорватської Вітчизняної війни кращі сини хорватського народу віддали свої життя за свободу. Ми ніколи не очікували стати свідками іншої європейської нації, яка буде змушена віддати всі свої найвищі цінності та так сильно страждати за свою Свободу… але це сталося!

Українським винахідникам, які були чудовими гостями INOVA 2021 та гордими переможцями тогорічної виставки, усім українським дітям у сльозах, їхнім засмученим матерям, їхнім батькам-героям, українській бравій армії, керівництву української держави, ми хочемо висловити глибоке захоплення, вся наша любов, підтримка і молитви за перемогу в цій жахливій війні та вічне щастя у вільній і суверенній європейській Україні!» Аби виразити свою підтримку організатори кожному українському учаснику вручили спеціальну нагороду за хоробрість.

 

Нагороду отримав й керівник секції теології, релігієзнавства та історії релігії відділення філософії та суспільствознавства Київської МАН Карен НІКІФОРОВ. Він другий рік поспіль отримує звання "Молодий вчений року" Ради молодих учених Міністерства освіти і науки України. Відзнакою найвищого рівня наш колега був нагороджений у номінації "Керівник громадської організації-популяризатора науки". Таким чином ГО "Майстерня Академічного Релігієзнавства", керівником якої є Карен Сергійович, стала найкращим об'єднанням науковців за результатами 2021 року.

 

Київська МАН вітає всіх з новими здобутками й бажає всім сил, здоров’я, натхнення та Перемоги!

Версія для друку Опубліковано: 24 Жовтня 2022