Перша українська премія для молодих інноваторів від компанії L’Oréal Україна!

Перша українська премія для молодих інноваторів від компанії L’Oréal Україна! Квіти, синтез юнацької чарівності та інтелекту, піднесений настрій та святкова атмосфера, вітальні слова від очільників Бюро UNESCO в Україні, професорів та одних із кращих представників української культури, а ще віртуозна гра на скрипці від наймолодшого доктора фізико-математичних наук України та фотозйомка від відомого столичного майстра - це все церемонія нагородження Першою українською премією для молодих інноваторів від компанії L’Oréal Україна!

Київська МАН у партнерстві з L’Oréal Україна вперше реалізували цей проєкт, який є юнацькою версією національної премії L’Oréal Україна Жінки у науці, котра, своєю чергою, є національним відбором всесвітньої премії L’Oréal-UNESCO "Для жінок у науці".

Ми вітаємо всіх 24 учасниць нашого проєкту, котрі представляють напрям STEM і є переможницями міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

А лауреатками цієї відзнаки від L’Oréal Україна стали:

  • Вікторія Гончаренко, вихованка відділення математики, учениця 9 класу Київського природничо-наукового ліцею №145;
  • Креневич Ярослава, вихованка відділення хімії та біології, учениця 11 класу Київського природничо-наукового ліцею №145;
  • Романюга Валерія, вихованка відділення екології та аграрних наук, учениця 11 класу медичного ліцею Національного університету ім. Богомольця.
  • Спеціальну відзнаку за екологічний проєкт отримала Курбатова Дарія, вихованка відділення економіки, учениця 10 класу Київського ліцею №145.

Київська МАН щиро дякує КПІ імені Ігоря Сікорського за партнерську підтримку у проведенні заходу й за гостинний прийом в інноваційному просторі - сучасному Хабі ФІОТ.

Одне з найприємніших відкриттів цього проєкту - це спілкування з неймовірними членкинями журі - переможницями національної премії L’Oréal Україна. Щиро дякуємо:

  • Христина Гнатенко – наймолодша в Україні докторка фізико-математичних наук, професорка кафедри теоретичної фізики імені професора Івана Вакарчука Львівського національного університету імені Івана Франка, лауреатка державних премій Президента України та Верховної Ради України для молодих вчених, переможниця п’ятого сезону Української премії L’Oréal-UNESCO «Для жінок в науці».
  • Ольга Ларіна - кандидатка хімічних наук, старша наукова співробітниця Інституту фізичної хімії ім. Л.В. Писаржевського Національної академії наук України, лауреатка державних премій Президента України та Верховної Ради України для молодих вчених, нагороджена відзнакою Національної Академії наук України для молодих вчених «Талант, натхнення, праця», переможниця п’ятого сезону Української премії L’Oréal-UNESCO «Для жінок в науці».
  • Катерина Терлецька - докторка фізико-математичних наук, старша наукова співробітниця відділу моделювання морських та річкових систем Інституту проблем математичних машин і систем НАН України, лауреатка гранту Президента України, гранту для молодих вчених НАН України, стипендії НАН України для молодих вчених, стипендії Президента України для молодих вчених, ІІ Української премії L’Oréal-UNESCO «Для жінок у науці».
  • Катерина Теребіленко - докторка хімічних наук, доцентка хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, лауреатка Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим у галузі фундаментальних і прикладних досліджень, двічі фіналістка Української премії L’Oréal-UNESCO «Для жінок у науці».

І, звичайно, особлива подяка від нас компанії L’Oréal Україна, завдяки якій відбулося і це свято, і реалізувався проєкт у цілому. Підтримка юнацьких дослідницьких проєктів соціально відповідальним бізнесом - це крок до майбутнього нашої держави як інноваційно та технологічно розвиненої країни.

Наука це суперсила! Працюємо далі!

Більше фото ТУТ

Версія для друку Опубліковано: 01 Квітня 2024