Нові можливості для вихованців Київської МАН
![Нові можливості для вихованців Київської МАН](/f/cover/3/Publications-37373-68431ccecac39befaabd7fd4f2e270db-i.jpg)
Саме про це йде мова у меморандумі про співпрацю, який підписали директорка Київської МАН Ірина Поліщук та менеджер освітніх програм ГО «Junior Achievement Ukraine» Єлизавета Міленіна.
Довідково:
Junior Achievement Ukraine – це неприбуткова громадська організація, провайдер навчальних програм з підприємництва та фінансової грамотності для молоді. Організація є частиною всесвітньої мережі Junior Achievement, що веде свою діяльність з 1919 року у понад 120 країнах світу. Її місія – підготовка молоді до ринку праці, кар’єрного і особистого розвитку.