Наука ‒ це Мистецтво? Або навпаки?..
![Наука ‒ це Мистецтво? Або навпаки?..](/f/cover/3/Publications-37383-2fa43a4536cf50c140478b7d43da808f-i.jpg)
А ще пощастило й батькам! Ну, не змогли ми залишити їх на холодній зимовій вулиці. Разом зі своїми дітьми батьки дізналися багато цікавого про омелу, від якої влітку чистили свої плодові дерева у саду.
Наші юні науковці тепер переконані, що Наука ‒ це Мистецтво, а Мистецтво ‒ це Наука, бо в Школі юного науковця Київської МАН є місце й для науки та здивування, й для мистецтва. Кажуть «будь-який вік підкорюється коханню». Думаємо, це ж саме можна сказати й про науку ‒ закохатися в науку в будь-якому віці. Тож дивіться на світ широко відкритими очима та пізнавайте його разом зі Школою юного науковця Київської МАН!