Нашим захисникам і захисницям України

Нашим захисникам і захисницям України З нагоди Дня захисниць і захисників України відділення української філології та мистецтвознавства Київської МАН під егідою Департаменту освіти і науки Києва провело щорічний національно-патріотичний флешмоб «Моя Покрова – символ захисника Вітчизни».

Цьогоріч свої поетичні твори та малюнки для наших захисників та захисниць надіслали учні з різних областей України. 

За результатами флешмобу ми у партнерстві з Українським ветеранським фондом надрукуємо патріотичні листівки, які будуть передані хлопцям і дівчатам, що просто зараз захищають нашу країну від ворога!

Пишаємося тим, що ми українці – творчі, працьовиті, унікальні, наполегливі, завзяті, незламні! Мовою культури та мистецтва ми розповідаємо нашу історію світові, рефлексуємо над нашими болями та оспівуємо наші перемоги. Кожен із нас шукає свій спосіб розказати про свої почуття і переживання, подякувати нашим захисникам і захисницям. Для нашої маленької філологічно-мистецької КМАНівської сотні  –  це поезія та образотворче мистецтво.

Ми дякуємо учням за вашу креативність і творчість! Дякуємо батькам і вчителям, що підтримуєте нашу талановиту молодь і прищеплюєте любов до української культури та національних традицій!

Разом здолаємо все! Все буде Україна!

 

Версія для друку Опубліковано: 14 Жовтня 2022