Наш конкурсний марафон потужно набирає обертів
Наші юні дослідники розв’язували питання післявоєнної конфігурації української економіки, перспективи офшорної вітроенергетики в Україні, вони створювали автономне джерело електроживлення й міркували, як можна використовувати велотренажери для вироблення електроенергії.
Дуже цікавими з точки зору, якими неординарними особистостями є наші конкурсанти, є теми досліджень у секціях «Зоологія» та «Технологія тваринництва». Уявіть собі, виявляється, звичайну павутину можна використовувати у промисловості! А ще від наших розумників та розумниць ви можете дізнатися про нові методи тренування коней і особливості поведінки жаб та ропух, а ще про мікроструктуру стравохідного мигдалика індика!!! Київські МАНівці доводять: цікавим в навколишньому світі є все ‒ просто треба вміти побачити це цікаве й захопитись ним!
А героєм перших трьох днів нашого Конкурсу став вихованець секції «Селекція та генетика», учень 10-го класу Політехнічного ліцею НТУУ КПІ Тимофій Коцюба. Він написав роботу про збереження від загибелі мурашиної сім'ї! Тимофій вдома тримає комах та навіть веде телеграм-канал та інстаграм про їх життя! А ще відповідати на запитання комісії Тимофію «допомагав» його папуга: після запитань він «говорив» разом зі своїм хазяїном, і це було навіть трохи щемливо! Ви вже, мабуть, здогадались, що журі та наші педагоги вже підписалися на телеграм-канал Тимофія. І підтверджуємо: там дуже цікавий контент! Радимо підписатися й вам!