Меморандум про співпрацю з компанією L’Oréal Україна
28 березня відбудеться партнерський захід Київської МАН та L’Oréal Україна, під час якого дівчат, які перемогли у міському етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, буде нагороджено особливою премією від L’Oréal. На дівчат очікує свято, сподіваємося, що цей день залишить найприємніші спогади в їх житті та стане ще одним аргументом на користь того, щоб і надалі займатися наукою. Під час свята на всіх очікують сюрпризи, це буде мотиваційним фактором для подальшої популяризації науки кожною юною дослідницею.
Всього планується обрати чотири лауреатки з 24 дівчат. Три переможниці та Гран Прі, а ще чудові спогади, котрі асоціюватимуться з першими кроками в науці!
Довідково:
L’Oréal Україна є організатором Національної премії «Жінки в науці», яка є складовою всесвітнього проєкту L’Oréal-ЮНЕСКО «Для жінок у науці». Українська премія реалізується під патронатом Національної комісії України у справах UNESCO і за підтримки Національної академії наук України та громадської організації «Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності”». За роки існування премії в Україні вже відзначено 12 науковиць. Це хороша можливість розвивати українську науку та просувати українські дослідження на міжнародному рівні.
Фундація L’Oréal започаткувала програму «Для жінок у науці» 1998 року в партнерстві з UNESCO. Вже понад 25 років ця ініціатива сприяє збільшенню кількості жінок у науці, заохочує молодих жінок до наукової діяльності, допомагає талановитим науковицям у їхній кар’єрі.
У програмі беруть участь жінки, які проводять наукові дослідження в галузі STEM (наука, технології, інжиніринг та математика), мають науковий ступінь, публікації в журналах, що індексуються в міжнародних наукометричних базах Scopus та/або Web of Science, і є соціально активними у популяризації науки.
Від самого запровадження Премії L’Oréal-UNESCO вже понад 4100 талановитих молодих жінок-науковиць, серед яких є кандидатки наук та аспірантки, здобули визнання й підтримку в 117 країнах, а сім – отримали Нобелівську премію.