Меморандум про співпрацю між Київською МАН та дистанційною школою «Оптіма»

Меморандум про співпрацю між Київською МАН та дистанційною школою «Оптіма» КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» та ТОВ «Центр освіти Оптіма» уклали Меморандум про співпрацю.

Директорка найбільшої дистанційної школи «Оптіма» пані Ольга Білодід  підкреслила, що для учнів школи дуже важливо долучатися до науки разом з Київською МАН.

А керівниця Київської МАН пані Ірина Поліщук з радістю розповіла про різноманітні освітні можливості для юних оптимістів, що чекають на них у секціях академії, про можливість долучатися до профорієнтаційних заходів в межах профорієнтаційного проєкту «Відверто про професії», який здійснюється  на базі «Школи лідерства та фасилітаційних практик»,  про можливу участь  конкурсах та інших наукових змаганнях,  наукових конференціях тощо.

Учні дистанційної школи «Оптіма» вже добре зарекомендували себе на Всеукраїнському конкурсі-захисті  науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, а Анна Ущапівська та Ангеліна Дрьомова є Освітніми Амбасадорками Київської МАН.  Тому впевнені в продовження та поширенні співпраці. Чекаємо успішних та приємних новин!

Версія для друку Опубліковано: 21 Вересня 2023