Квітень і травень ‒ час астрономічних конференцій
У квітні учні секції Олександра Пишна і Андрій Дзигуненко, взяли участь у міжнародній Конференції Молодих Вчених YSC, яка щороку проходить в університеті ім. Т. Шевченка. Конференція англомовна, тому важливо було представити свою наукову роботу гарною англійською мовою з чим учні блискуче впорались:
https://www.youtube.com/watch?v=EH2xKZDsIs&list=PL4vLHOXxSfClrTB3cItLKOv4GqykE2BIy&index=4
https://www.youtube.com/watch?v=wgwH_qqZTIs&list=PL4vLHOXxSfCmDr23a3ujJ6G3bTYaPf-ch&index=3
Виступи високо оцінив зав. кафедри астрономії та фізики космосу д.б.н., проф. Івченко В.М. і особисто запросив Олександру та Андрія продовжити свої наукові дослідження вже в статусі студентів університету.
Наприкінці травня на нас чекає чергова, щорічна конференція в Астрономічній Обсерваторії університету Шевченка.
Олексій Соколюк в кінці травня поїде в Лісабон на конференцію присвячену проблемам сучасної космології. На конференції головуватиме нобелівський лауреат, відкривач прискореного розширення Всесвіту ‒ Адам Ріс (Adam Riess). Олексій представлятиме науковий проєкт по моделюванню Великомасштабної Структури Всесвіту в складі міжнародної дослідницької групи https://indico.unina.it/event/70/. Гранд на безоплатну участь у конференції Олексію надав оргкомітет конференції за цикл потужних статей з космології у провідних астрономічних і фізичних журналах світу!
Нам надзвичайно приємно, що учні багато працюють, проводять інтенсивні астрономічні спостереження, глибоко аналізують і опрацьовують дані спостережень, як результат швидко виростають до молодих науковців європейського рівня і гідно представляють науковий доробок з України міжнародній спільноті! Ми щиро вдячні нашому керівнику секції астрономії, Олександру Ростиславовичу Баранському за роботу з обдарованою молоддю та створення умов необхідних для розвитку здібностей вихованців, розкриття їх потенціалу.