Інформаційне повідомлення про хакатон «Пишемо запит до ШІ 2.0»

Інформаційне повідомлення про хакатон «Пишемо запит до ШІ 2.0» Шановні друзі, раді повідомити, що сьогодні, 26 березня у відділенні «Інформаційні технології» Київської МАН з підтримкою нашого партнера компанії SoftServe стартував другий хакатон «Пишемо запит до ШІ 2.0».

Три дні поспіль, до 29 березня учасники зможуть опанувати, продемонструвати та вдосконалити свої навички промпт-інжинірингу.

Орієнтовний розклад хакатону «Пишемо запит до ШІ 2.0»:

День 1. Вівторок. 26 березня 2024 року. Онлайн-зустріч. 18-00 майстер-клас, отримання завдань на перший етап хакатону з терміном надсилання робіт для оцінювання журі до 12-00 27.03.2023р.

День 2. Середа. 27 березня 2024 року. Оцінювання членами журі робіт (відбувається без учасників в асинхронному режимі). Вісім найкращих команд отримують завдання на другий (фінальний) етап орієнтовно до 21-00. Зустріч для оголошення фіналістів не передбачено.

День 3. Четвер. 28 березня 2024 р. 16-00. Гібридний спосіб зустрічі. Пітчинг. Представлення командами, які пройшли до фіналу, результатів виконання завдань фінального етапу. Оцінювання презентацій членами журі. Дискусія та обговорення. Спосіб проведення пітчингу обирається за результатами опитування учасників під час реєстрації щодо участі в хакатоні, але може бути змінений з врахуванням безпекової ситуації.

День 4. П’ятниця. 29 березня 2024 року. Онлайн-зустріч або гібридний спосіб зустрічі,16-00. Оголошення результатів пітчингу (фінального етапу) хакатону. Нагородження переможців.

Формат проведення зустрічей кожного дня, у разі зміни, організатори повідомляють напередодні кожного дня хакатону.

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ. Апеляція та пояснення результатів усіх етапів хакатону не передбачено форматом його проведення.

Обмеження:

  1. до участі у змаганнях допускаються учні навчальних закладів, яким виповнилося 13 років. Чому існує обмеження щодо віку учасників? Це зумовлено політикою використання ШІ-засобів;
  2. учасники при виконанні завдань першого етапу використовують лише ChatGPT. Учасники фінального етапу хакатону можуть використовувати ChatGPT, Gemini, Copilot, Le Chat Mistral з врахуванням умов використання зазначених сервісів ШІ.

Учасники можуть використовувати будь-які можливості послуг компаній, які є розробниками зазначених сервісів ШІ з врахуванням умов використання сервісів щодо вікових обмежень.

Зазвичай, щоб користуватися подібними ресурсами, Вам має бути не менше тринадцяти (13) років, і у Вас повинен бути дозвіл батьків або законного опікуна, якщо ви є неповнолітнім, щодо використання таких ресурсів.

Умови використання:

https://mistral.ai/terms/#terms-of-use

https://support.google.com/accounts/answer/1350409

https://www.microsoft.com/uk-ua/servicesagreement

https://openai.com/policies/terms-of-use

  1. під час реєстрації учасники хакатону або їх законний представник мають підтвердити, що ознайомлені з умовами використанням послуг та сервісів, які будуть використовуватися учасниками під час хакатону. 
  2. Під час виконання робіт потрібно дотримуватися принципів академічної доброчесності. Якщо у роботі не дотримано принципів академічної доброчесності, то така робота оцінюється в 0 балів та знімається зі змагань без апеляції.

SoftServe – найбільша глобальна сервісна ІТ-компанія з українським корінням, яка зараз має понад 12 000 співробітників у всьому світі. Проте більш ніж половина з них – це українці, які перебувають в Україні. Саме тому компанія робить фокус на розвиток українських IT-талантів та українського IT-бізнесу. Компанія є ТОП-1 роботодавцем для молодих фахівців (за версією дослідження UGEN) та з року в рік отримує визначні місця в рейтингах DOU, Forbes та інших. Компанія надає можливість отримати всі «job ready skills» завдяки навчальним рішенням від «SoftServe Academy» та розпочати свою роботу, навіть ще студентом. А саме навчання відбувається на реальних соціальних проєктах.

До зустрічі на хакатоні.

Це буде другий хакатон, а тому це буде ще більше інноваційно, креативно, пізнавально.

Версія для друку Опубліковано: 26 Березня 2024