ГРОМАДЯНСЬКЕ ЛІДЕРСТВО

ГРОМАДЯНСЬКЕ ЛІДЕРСТВО Київська МАН розпочинає новий проєкт «Громадянське лідерство. Прагнемо, творимо, мислимо – заради змін».

Лідерство – це вміння передавати іншим людям розуміння їхньої цінності та потенціалу настільки чітко, що в них з’являється натхнення бачити їх у собі.

Стівен Кові

Одним із ключових напрямів діяльності Київської МАН є виховання суспільно активних громадян, менталітет яких сформовано значною мірою завдяки їх участі у науково-дослідницькому процесі, а отже – вони розуміють значущість суспільного прогресу, який має бути науково обґрунтованим та націленим на вдосконалення людського буття.

Задля цього Київська МАН розпочинає проєкт, в основі якого – інтерактивні зустрічі з лідерами громадської думки, котрі (лідери) є знаковими обличчями суспільного життя столиці сьогодення.

Ми запрошуємо долучитися до проєкту всіх, хто в майбутньому бачить себе серед тієї частини суспільства, яка своїми конкретними діями переконує, що доля країни в руках її громадян.  Невипадково цей проєкт ми анонсуємо 7 грудня, адже цей день є Днем місцевого самоврядування в Україні. А громадянське лідерство – це мистецтво та покликання тих, хто якраз опанував усі особливостімісцевого самоврядування, адже саме з громади місцевого рівня починаються зміни, які роблять нашу державу сучасною.

І такі приклади талановитих не тільки в науці, а й у громадській діяльності та місцевому самоврядуванні, вихованців Київської МАН – є! Це наші Роман Дмитришин, вихованець секції «Правознавство» Київської МАН, учень 11 класу СЗШ №297 м. Києва, засновник молодіжного руху «Муніципальний менеджмент» громадської організації «Міжнародна академія культури безпеки, екології та здоров’я», засновник міжнародного волонтерського проєкту  «Aquaculture for life» з питань організації управління на місцях на засадах місцевого самоврядування та еколого-правової просвіти молоді,      Матвій Шевченко, вихованець секцій «Хімія» та «Педагогіка» Київської МАН, випускник гімназії №136, — засновник громадської організації «Волонтери школярі» (організація акцій для волонтерів школярів зі шкіл Києва та інших міст України), волонтер та член Товариства Червоного Хреста України, автор персональної книги школяра-волонтера, та Олена Коваленко, вихованка секції «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження» Київської МАН, учениця 11 класу ПЛ НТУУ «КПІ», учасниця Моделі Об’єднаних Націй  у Туреччині «ACMUN 2021», засновниця волонтерського проєкту UniTeer project – онлайн платформи для поширення цілей сталого розвитку в Україні через волонтерську діяльність, чотириразова переможниця міжнародних конкурсів науково-технічної творчості молоді.

Першим нашим співрозмовником буде Алла Василівна Шлапак –депутатка Київради V-IX скликань. Перша заступниця голови комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, доцентка кафедри освітнього лідерства Київського університету імені Бориса Грінченка, докторка економічних наук, професорка кафедри міжнародного обліку і аудиту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Долучайтесь до нашого проєкту – і ви навчитеся, як творити не тільки історію своєї особистості, а й історію свого міста та держави!

 

Чекаємо на вас 13 грудня 2021 року, у понеділок, початок о 16.00!

Долучитись до конференції Zoom: https://us02web.zoom.us/j/84979541352?….

Ідентифікатор конференції: 849 7954 1352

Код доступу: 361327

Версія для друку Опубліковано: 07 Грудня 2021