ГОЛОВНЕ ЗА ТИЖДЕНЬ

ГОЛОВНЕ ЗА ТИЖДЕНЬ Батьківський Форум Київської МАН «Успішне резюме», нові нагороди, цікаві зустрічі – цими подіями було наповнене життя Київської Малої академії наук у перший тиждень жовтня.

Розповімо детальніше про найважливіші з них:

 

Батьківський Форум Київської МАН «Успішне резюме»

Щорічно на початку навчального року ми збираємося для окреслення цілей і завдань, а також презентації тих можливостей, які Київська МАН пропонує дітям столиці. Цьогоріч ми вирішили спробувати новий формат традиційних зустрічей і розповісти про себе батькам, які переймаються вибором майбутньої професії для своїх дітей, які дбають про безпеку та гармонійний розвиток, які, знаючи найтонші потреби своєї дитини,  підтримають і зорієнтують. Ми всі мріємо про успішне майбутнє дітей, але й дорога до цього майбутнього не менш важлива.

 

Ті, хто ще не встиг дізнатись про можливості Київської МАН, можуть переглянути відео Батьківського форуму на нашому Youtube каналі:

https://www.youtube.com/watch?v=VjVzOwZc19k&t=7s

 

Не лише вихованці Київської МАН отримають нагороди!

Людмила Булигіна, керівниця секції "Кібербезпека" відділення безпеки та оборони, та Юрій Гайдученко, вчитель української мови та літератури Новопечерської школи м. Києва, отримали з рук Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля премію Global Teacher Prize Ukraine 2022 у номінації Вчителі-волонтери. Ця найпрестижніша вчительська премія Україна стала визнанням їх  подвижницької праці як засновників проєкту «Вчитель іде в ЗСУ». Слід відзначити, журі Global Teacher Prize Ukraine не вперше відзначають роботу пані Людмили – у 2019 році її включили до списку 50 найкращих вчителів України.

 

«Місяць кібербезпеки»

Стартував п'ятий Всеукраїнський «Місяць кібербезпеки», партнером проведення якого щорічно виступає Київська МАН. З 1 по 31 жовтня відбудеться низка заходів та інформаційних кампаній про кібербезпеку для дітей та дорослих, державних установ та бізнесу. Цього року ця подія набуває особливого значення, бо війна йде і в кіберпросторі.  Під „прицілом“ ворожих хакерів: державні установи, об’єкти критичної інфраструктури, військові, цивільне населення. І наше спільне завдання – посилити власну безпеку в кіберпросторі та захистити країну. Керівництво Київської МАН вже взяло участь у Всеукраїнському Дні кібербезпеки для студентів вищих навчальних закладів, попереду конкурс «Кіберкозак». Слідкуйте за нашими анонсами.

Захід проходить за підтримки  Ради національної безпеки і оборони України, Міністерства оборони України, Державної служби спеціального зв’язку та  захисту інформації України та Департаменту кіберполіції Національної поліції  України.

Версія для друку Опубліковано: 07 Жовтня 2022