ФОРМУЄМО НОВУ ГЕНЕРАЦІЮ ГРОМАДЯНИНА ПАТРІОТА

ФОРМУЄМО НОВУ ГЕНЕРАЦІЮ ГРОМАДЯНИНА ПАТРІОТА 22 вересня 2023 року директорка Київської МАН Ірина Поліщук та начальник Київської академії патрульної  поліції Вадим Лісничук підписали меморандум про співпрацю між Київською МАН та Київською академією патрульної поліції.

Під час зустрічі, яка проходила в корпусі Академії патрульної поліції, пан Лісничук розповів підходи до вишколу та підготовку майбутніх представників держави та захисників громадян. Зі свого боку, пані Поліщук закцентувала увагу на досвіді Київської МАН у роботі з  юними науковцями та на напрямах, за якими вони проводять наукові дослідження в інтересах України. -

Під час робочого спілкування були обговорені подальші напрямки співпраці:

  • Інформаційна безпека. Кібербезпека. Реалізація наукових досліджень та практичне застосування їх у структурі Кіберполіції.
  • Аерокосмічна, технологічна безпека. Дистанційно керовані апарати.  Консолідації зусиль для реалізації освіти з управління дронами всіх типів.
  • Психологія кризових ситуацій. Актуальний сьогодні напрямок спільної діяльності.

Поговорили про спільні цінності та можливості для реалізації актуальних та необхідних проєктів.

На зустрічі також були присутні:

Валентин Протопопов – завідувач відділення безпеки та оборони Київської МАН

Павло Грицюк – керівник секції «Аерокосмічної, технологічної безпеки. Дистанційно керовані апарати» відділення безпеки та оборони Київської МАН. 

Приємно відзначити, що підписання меморандуму відбулося у день випуску студентів академії патрульної поліцій. І представники Київської МАН взяли участь в урочистостях. 

Версія для друку Опубліковано: 23 Вересня 2023