Євроатлантична інтеграція, нові технології, військова та управлінська освіта
На конференції обговорювались зокрема питання сучасної військової та управлінської освіти, створення спільних програм навчання та професійного розвитку, стратегії, управління та лідерства, високих технологій, обговорення потреб України в розширенні міжнародного співробітництва.
Спікери конференції, дипломати та військові високого рангу, спілкувались з аудиторією через супутниковий зв'язок, проте здавалося, що всі поряд в одній аудиторії, бо панувала єдність думок та розуміння ситуації, усвідомлення важливості перемоги України.
Професор Фредерік Лабарр (Канада), який очолював програму NATO DEEP/Освітній консорціум в рамках «Партнерства заради миру» з 2014 року, виступив зі своїм баченням подальшої співпраці у галузі військової та управлінської освіти, а також представив учасникам Конференції Королівський військовий коледж – головний військовий університет Канади
Серед спікерів був британський полковник Глен Грант. А заступники послів та військові аташе країн ЄС представили своє бачення розвитку оборонно-безпекової співпраці Україна-ЄС. Процеси розширення НАТО і Європейського Союзу докорінно змінюють архітектуру європейської безпеки майбутнього,
Генерал Бен Ходжес, командувач сил США в Європі у відставці, надав основні тези свого бачення майбутнього оборонно-безпекових стосунків України з країнами НАТО.
Кілька годин поспіль обговорювались питання сучасної військової та управлінської освіти, створення спільних програм навчання та професійного розвитку, стратегії, управління та лідерства, високих технологій. Важливою нотою в обговоренні стали потреби України в розширенні міжнародного співробітництва.
Співорганізаторами заходу виступили Українсько-американський університет Конкордія, почесним президентом якого є Джон Хербст, посол США в Україні 2003-2006 та Директор Центру Євразії (Атлантична Рада), та громадська організація UkraineIS.
Разом до Перемоги України!