Діалоги про непорушні цінності

Діалоги про непорушні цінності Чергове заняття зі школярами в рамках курсу громадянської освіти «Україна і я» від Тетяни КОТ, завідувачки відділення філософії та суспільствознавства, було присвячене питанням державного суверенітету, суспільних цінностей, актуальним проблемам науки та освіти.

Державний суверенітет, верховенство органів влади, верховенство права та цінності – це ті питання, які є акцентованими для всіх українців. Вони закріплені у нашому основному законі – Конституції України -- та є непорушними. 


Дуже важливо, щоб школярі з молодшого шкільного віку розуміли вагомість цих суспільних категорій , знали та усвідомлювали важливість дотримання прав та обов’язків щодо двостороннього виконання – і органами влади, і всіма громадянами країни нашої Конституції.


Друга частина заняття була присвячена питанням освіти та науки. Завданням педагога-освітянина є донесення інформації у тому форматі, який є найбільш доречним та прийнятним по відношенню до здобувачів освіти. 


Вважається, що перші вчителі з’явилися ще тоді, коли люди почали полювати на диких звірів. Слово педагог, як і багато інших у нашій мові, має давньогрецьке походження. І означало воно «дитиноведення, дитиноводіння». Нашим допитливим вихованцям було надзвичайно цікаво зануритись у стародавній світ Великих Педагогів, Науковців та Мислителів. Цікаво було подискутувати щодо змісту та форми навчання у різних періодах та різних цивілізаціях.

Запрошуємо всіх охочих обговорити саме ті теми, які вам цікаві.


Все буде Україна!

Версія для друку Опубліковано: 15 Квітня 2022