День захисників та захисниць України
![День захисників та захисниць України](/f/cover/6/Publications-37086-c6e4a5b31b06edb500309fcc17b7d172-i.jpg)
Своїм героїзмом ви викликали повагу світу і змінюєте його. Захист своєї Вітчизни ‒ непроста справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, величезної самопожертви та колосальної самовіддачі. В цей день, як і кожного ранку, ми дякуємо Силам оборони України, шануємо їх вірність героїчним традиціям нашого народу, силу духу і мужність, відданість своїй Вітчизні.
Вічна пам’ять нашим полеглим захисникам і захисницям!
Безмежна подяка і шана всім, хто захищає нас сьогодні!
Слава Україні! Героям слава!