57 місія науково-освітньої програми NASA «Sally Ride EarthKAM»

57 місія науково-освітньої програми NASA «Sally Ride EarthKAM» З 4 по 8 квітня учні секції «ГІС у географії» відділення наук про Землю Київської МАН вдруге брали участь у науково-освітній програмі американського Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) «Sally Ride EarthKAM (Earth Knowledge Acquired by Middle school students)».


Юні науковці зробили запит на фотографування земної поверхні за координатами, камерою, що розташована на борту Міжнародної космічної станції NASA. Програма сприяє формуванню у школярів геоінформаційної компетентності, також учні отримують нові знання і збагачують свій словниковий запас англомовною термінологією. Доступ до апаратури Міжнародної космічної станції NASA відкривається упродовж кількох коротких місій на рік.

Ось декілька найкращих фото наших МАНівців.

Учні секції «ГІС у географії» висловили вдячність астронавтам Міжнародної космічної станції NASA за можливість побачити нашу планету з космосу та використати отримані фотографії  у своїх науково-дослідницьких роботах.Версія для друку Опубліковано: 13 Квітня 2017