Наші "Карантинні історії" - кращі!

Наші "Карантинні історії" - кращі! Вихованець секції етнології, учень НВК "Оболонь"   Ростислав Науменко - переможець Всеукраїнського конкурсу «Карантинні історії»!
У травні 2020 року Центр міської історії (м. Львів) спільно з програмами культурології, соціології та магістерською програмою з історії Українського католицького університету провели Всеукраїнський конкурс «Карантинні історії». Учасники конкурсу - люди абсолютно різні за віком, професією, освітою -- розповідали про життя під час епідемії. У своїх есе вони ділилися своєю особистою або сімейною історією і описували, що нового в їх житті з'явилося завдяки карантину: як змінився їх повсякденний побут, стосунки з друзями, як обмеження у пересуванні вплинули на їхнє життя, які відкрилися можливості, з якими проблемами вони зіткнулися.
Як зазначають організатори, на конкурс надійшов 231 лист – електронні та написані від руки – з усіх куточків України, а також з-поза її меж. Автори текстів – чоловіки і жінки різного віку, різних професій: вчителі, науковці, журналісти, лікарі та ін., а також і пенсіонери, і школярі та студенти – усі в різних формах та жанрах оповідали про свій унікальний досвід.
Для написання есе Ростислав Науменко обрав тему: «Повсякдення: як повноцінно жити під час карантину», в якій намагався заново відкрити важливість людського спілкування.
«Конкурс зацікавив своєю актуальністю, тому я вирішив спробувати свої сили. Я вражений та задоволений результатами конкурсу, адже серед великої кількості учасників відзначили нагородою і мою роботу. Карантин дав мені зрозуміти, що живе спілкування перетворюється сьогодні на предмет розкоші й такі стосунки треба цінувати», – розповідає Ростислав.
За результатами цього конкурсу визначили переможців і, оскільки робіт було дуже багато, журі вирішило додатково нагородити ще трьох учасників, серед яких був і Ростислав.
Також за результатами конкурсу запланована публікація робіт -- отже, зовсім скоро ми зможемо познайомитись із есе Ростислава та порівняти його думки із власним досвідом періоду нашого життя, що отримав красномовну назву "Залишайся вдома!"
Версія для друку Опубліковано: 02 Вересня 2020