Тренінг першої медичної допомоги

Тренінг першої медичної допомоги 12.02.2020 в школі 104 імені Ольжича Оболонського району за організацією Київської Малої академії учнівської молоді був проведений тренінг з першої  домедичної допомоги. Тренінг проводила лікар швидкої допомоги, керівник секції біології людини та валеології відділення хімії та біології Київської Малої академії наук  учнівської молоді Пономарьова Анастасія Миколаївна.

Звук сирени , повз промчався автомобіль швидкої медичної допомоги, отже життя людини під загрозою.  Але доки очікується приїзд лікарів, необхідно вже надавати допомогу. Кажуть, час гроші.  Ні, час – здоров’я.  Важливою є кожна секунда, чим пізніше розпочати серцево–легеневу реанімацію, тим нижчі шанси на щасливий кінець.  Ось тут починається паніка! Як її робити? Куди класти руки?Скільки компресій? Абсолютно кожен свідомий громадянин повинен вміти провести базові реанімаційні заходи. Варто вчити школярів та дорослих , що робити в екстрених ситуаціях. За умови своєчасного надання екстреної медичної допомоги в Україні щороку можливо рятувати до 30 - 40 тисяч осіб.

Під час тренінгу кожен його учасник зміг відчути себе справжнім рятівником, потренуватися на манекену Тарасові виконувати штучне дихання та закритий масаж серця у невимушеній атмосфері.

Висловлюємо вдячність директору школи № 104 імені Ольжича Ніцу Юрію Георгійовичу, заступнику директора з НВР Курановій Ірині Олександрівні за надану підтримку  у організації та проведенні тренінгу.

Бажаємо організаторам наукових та творчих здобутків, натхнення та можливостей для проведення таких яскравих  та корисних заходів!

Версія для друку Опубліковано: 13 Лютого 2020