Genius Olympiad переможці 2023

У 2023 році конкурс проводився у 7 категоріях: наука, бізнес, музика, короткий фільм, мистецтво, креативне письмо, робототехніка. Кожна категорія поділяється на підкатегорії. Детальніше з категоріями та вимогами до проєктів можна ознайомитись тут.

Факти про GENIUS 2023:

Подано 1453 проєкти

Кількість поданих проєктів зі Сполучених Штатів склала 467

Країни, з яких  було подано найбільше проєктів: Південна Корея – 301 проєкт, Україна – 60 проєктів, Туреччина – 44, Китай – 42 проєкти, Індонезія – 36 проєктів, Ангола – 32 проєкти.

Кількість країн, з яких подано проєкти: 63

 

Козинець Софія, учениця Київського природничо-наукового ліцею №145,  вихованка  відділення хімії та біології представляла проєкт «Екобіосумісні епоксидні композити з рослинними мікро- та нанонаповнювачами як інноваційний матеріал для медичних, побутових та промислових застосувань» в категорії «Наука».

Нагороджена Science Silver Medal.

  Нагорода

Радченко Валерій, учень ліцею № 157, вихованець відділення філософії та суспільствознавства представив роботу «Чому Дніпро помирає?» в категорії «Креативне письмо».

Він нагороджений  Creative Writing Silver Medal.

В роботі Валерія йде мова про те, що люди повинні говорити, бачити, чути та усвідомлювати те, до яких наслідків призвела їхня бездіяльність. Щоб полагодити, загоїти таку артерію всеукраїнського значення потрібно не одне десятиліття. Але треба лише почати й справді прагнути змін.

Нагорода

Михайло Муцький свій проєкт «Удосконалення технології отримання пористого алюмінію» присвятив аналізу наявних методів отримання пористого алюмінію та удосконаленню технології його добування. Слід зазначити, що пористий алюміній ‒ це суперінноваційний матеріал, який використовують у машинобудуванні, оборонній промисловості та в інших галузях, те потрібна гнучка, міцна основа, що дозволяє створювати вироби будь-якої форми та розміру. 

Science Honorable Mention.

Нагорода

Павло Шехет цього року взяв у розробку вже четверту наукову тему. Після дослідження пороху, вдосконалення бронетехніки, експериментів з електромобілями він працює над підвищенням енергоефективності двосторонніх сонячних батарей та на Genius Olympiad представляв свій проєкт «Підвищення ефективності двосторонніх сонячних панелей». Ця тема є особливо актуальною сьогодні, коли внаслідок терористичних дій зазнали пошкодження енергетичні об’єкти України. 

Science Honorable Mention.

Нагорода

Андрій Маврін, який вже розробив новий кріо-вібруючий метод перероблення шин, що здатен ефективно розв’язати екологічну проблему їх утилізації, досліджує нову тему «Механічний метод очищення поверхні акваторій від нафтопродуктів». З цією роботою він посів перше місце в секції "Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження" відділення технічних наук на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2022-2023 навальному році. 

Science Honorable Mention.

Нагорода

Діана Хмелюк та Марія Чепіль,  учениці Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ», cвоїм проєктом хочуть звернути увагу на відбиток війни на декількох поколіннях нашого народу. Ті діти, що були змушені рятуватися від війни у 2014  році й покинули свої домівки на Донбасі чи Луганщині,  зараз стають на захист нашої держави. Постає питання, чи будуть змушені маленькі діти сьогодення через вісім років знову захищати свою країну? Світ має розуміти важливість перемоги України та побудови нової системи безпеки. Втрачене дитинство  недопустимо! Фільм «Втрачено дитинство» на Genius Olympiad Global 2023 відзначений почесною нагородою Short Film Honorable Mention в категорії «Короткометражний фільм»

Нагорода

 

ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ

 

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Версія для друку Опубліковано: 10 Липня 2023
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.