МУЗЕЙНА ПЕДАГОГІКА 2019

Проєкт «Музейна педагогіка в освітньо-культурному просторі Києва: проблеми, сьогодення, перспективи» здійснюється в рамках міської комплексної цільової програми «Освіта Києва.
2019–2023 рр.» та підпрограми «Позашкільна освіта» КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» за підтримки Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Національної спілки краєзнавців України.

Мета проекту – реалізувати педагогічний потенціал музеїв у освітньому просторі Києва, засобами музейної педагогіки ефективно впливати на освітньо-виховний процес, сприяти активізації творчих здібностей учнівської молоді, розвивати її пошукову та дослідницьку діяльність, в умовах музейного середовища формувати у підростаючого покоління елементи наукового знання, світоглядні цінності, національну свідомість, в контексті реформування системи освіти України формувати сучасну особистість як «людину музейного типу».

 

ЗАХОДИ В РАМКАХ ПРОЄКТУ

04 липня педагогічні працівники Київської Малої академії наук учнівської молоді взяли участь у Другому Всеукраїнському Музейному Форумі, який проходив у місті Переяслав-Хмельницький. Засідання форуму відбулися в приміщенні ДЗВО «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди». На форумі піднімалися питання, що стосувалися актуальних проблем розвитку музейної справи в Україні.

Детальніше

 

16 травня в межах освітньо-культорологічного проекту «Музейна педагогіка в Києві: проблеми, сьогодення та перспективи» започатковано соціально-педагогічний проект «Вишиванка – символ України, дзеркало народної душі». В реалізації проекту брали участь науковці, лідери самоврядування, вчителі київських шкіл, учні-члени та вихованці «Школи юного науковця» Київської МАН.

Детальніше

 

24 квітня у приміщенні Національного музею літератури України відбулася презентація освітньо-культурологічного проекту «Музейна педагогіка в освітньо-культурному просторі Києва: проблеми, сьогодення, перспективи».

У заході взяли участь науковці, музейники, освітяни Києва, представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій та засобів масової інформації. 

Детальніше

 
Версія для друку Опубліковано: 18 Травня 2022
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.