МУЗЕЙНА ПЕДАГОГІКА 2023

 

Проєкт «Музейна педагогіка в освітньо-культурному просторі Києва: проблеми, сьогодення, перспективи» здійснюється в рамках міської комплексної цільової програми «Освіта Києва.
2019–2023 рр.» та підпрограми «Позашкільна освіта» КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» за підтримки Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Національної спілки краєзнавців України.

Мета проекту – реалізувати педагогічний потенціал музеїв у освітньому просторі Києва, засобами музейної педагогіки ефективно впливати на освітньо-виховний процес, сприяти активізації творчих здібностей учнівської молоді, розвивати її пошукову та дослідницьку діяльність, в умовах музейного середовища формувати у підростаючого покоління елементи наукового знання, світоглядні цінності, національну свідомість, в контексті реформування системи освіти України формувати сучасну особистість як «людину музейного типу».

Цьогоріч в межах проєкту проводиться цикл просвітницьких онлайн-заходів: онлайн-лекторій "Видатні діячі на захисті культурної спадщини України" та "Музейний марафон - 2022".

 

ЗАХОДИ В РАМКАХ ПРОЄКТУ

 

Переглянути відео

Круглий стіл «Хто такий справжній українець», на якому зустрілись вихованці та випускники Київської МАН, столичні школярі, студенти ЗВО, експерти та науковці, пройшов 22 листопада у Національному музеї Революції Гідності. Він був присвячений Дню Гідності та Свободи й проходив в межах реалізації проєктів «Незламність – генетичний код українців» та «Музейна педагогіка в освітньо-культурному просторі Києва: проблеми, сьогодення і перспективи».

Детальніше


Переглянути відео

Київська МАН з 2019 року реалізує освітньо-культорологічний проєкт «Музейна педагогіка в освітньо-культурному просторі Києва: проблеми, сьогодення, перспективи», а також ділиться досвідом та знаннями з колегами на спецкурсі з підвищення педагогічної кваліфікації за темою «Музейна педагогіка в освітній практиці».

Детальніше


Переглянути відео

Проведення Другої Міжнародної літньої наукової школи з музейної педагогіки «Шкільні музеї та музейна педагогіка: освітньо-виховний аспект в умовах воєнного стану» з 19 по 23 червня 2023 року об’єднало учнів з багатьох регіонів України та зарубіжжя. Слід зазначити, що в роботі літньої наукової школи взяли участь учні та педагогічні працівники й з окупованих територій України, а саме, із Запорізької та Донецької областей.

Детальніше


Переглянути відео

21 квітня пройшов вебінар на тему: "Нові археологічні відкриття 2021 року на території Національного заповідника «Софія Київська"  просвітницького онлайн-заходу "Музейний марафон - 2023".  

Спікер: Бобровський Тимур Анатолійович, старший науковий співробітник Національного заповідника «Софія Київська», кандидат історичних наук 

Детальніше

Версія для друку Опубліковано: 27 Квітня 2023
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.