Додати в мій календар 2024-04-23 16:00:00 2024-04-23 17:00:00 Europe/Kiev 16:00 - Мінікурс відділення екології та аграрних наук Київської МАН (для Школи юного науковця): «Ботанічні сади та парки-пам’ятки садово-паркового мистецтва як цінні осередки збереження дендрофлори» Спікерки: Олена ІСАЧЕНКО, завідувач відділення екології та аграрних наук; Анастасія НИКИТІНА, методист відділення екології та аграрних наук.

16:00 - Мінікурс відділення екології та аграрних наук Київської МАН (для Школи юного науковця): «Ботанічні сади та парки-пам’ятки садово-паркового мистецтва як цінні осередки збереження дендрофлори»

Спікерки: Олена ІСАЧЕНКО, завідувач відділення екології та аграрних наук; Анастасія НИКИТІНА, методист відділення екології та аграрних наук.

Об’єкти дослідження: ботанічні сади та паркові зони Києва. Предмет дослідження: порівняння мети створення зелених об’єктів, їх задач та методів.

«Ботанічний сад Національного університету біоресурсів і природокористування України»

Екзотичні дерева ботанічного саду. Екологічна стежка. Історія створення та розвитку саду. Теорія та практичні завдання. Ботанічний скетчінг.

Місце проведення:  Ботанічний сад Національного університету біоресурсів і природокористування України

Версія для друку Опубликовано: 17 Квітня 2024
Поділитись: