Зустріч із Владиславом Єрком

Зустріч із Владиславом Єрком «Як гуманітарій, я свято вірю в існування душі у паперовій книзі. Вона втілена в матеріальній формі»


В. Єрко.9 лютого у креативному просторі «Часопис» відбулася зустріч учнів та керівників секцій Київської Малої академії наук учнівської молоді з усесвітньо відомим художником-ілюстратором Владиславом Єрком.Як завжди, модератором заходу стала керівник секції історичного краєзнавства, мистецтвознавець Ганна Овсіївна Владимирська.Усі, хто любить книгу, знають ім'я художника-ілюстратора Владислава Єрка, який зумів створити свій унікальний і неповторний світ літературного образу. Завдяки таланту митця ожила улюблена проза для маленьких і дорослих читачів.

Від «Снігової королеви» Андерсена і до «Гамлета» та «Ромео і Джульєтти» Шекспіра – Владислав Єрко своєю творчістю підкорив читачів будь-якого віку (від 5 до 95 років) та національності!Пан Владислав – володар багатьох всеукраїнських та міжнародних премій. Казка «Снігова королева» отримала титул «Найкраща дитяча книжка-2006» в США, у 2008 р. видання п'єси Шекспіра «Гамлет» було удостоєно гран-прі Львівського форуму видавців, а в 2002 р. Владислав Єрко був названий найкращим художником року за версією російського видання «Книжковий огляд». І це далеко не повний перелік заслуг і громадських визнань видатного київського графіка!На нашій зустрічі ми дізналися:
  • з яких джерел черпається неповторний стиль ілюстратора;


  • які складові визначають успіх видання;


  • як правильно будувати відносини з видавцями книг;


  • як хороша ілюстрація перетворюється на станкову картину.

На ці та багато інших запитань ми почули відповіді від художника-ілюстратора Владислава Єрка, а також переглянули його роботи.Версія для друку Опубліковано: 13 Лютого 2017