Юні науковці з України і Росії, а також їхні наставники зустрілися у Києві для обміну досвідом і знаннями

Юні науковці з України і Росії, а також їхні наставники зустрілися у Києві для обміну досвідом і знаннями 15 червня в Російському центрі науки і культури відбулася зустріч членів Київської Малої академії наук учнівської молоді та учнів Брянського міського ліцею № 1 імені О.С. Пушкіна, результатом якої стало підписання угоди про співпрацю між двома навчальними закладами. У своєму виступі директор КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» Володимир Олексійович Васинюк подякував представництву Росспівробітництва в Україні за постійну увагу до академії та допомогу в налагодженні контактів з науковими та освітніми установами Росії.
«В какой-то момент мы почувствовали, что в масштабах Киева и Украины нам стало тесновато. Поэтому мы благодарны нашему партнеру − представительству Россотрудничества в Украине за помощь в налаживании необходимых связей и контактов, которые позволили нам встретиться в киевском РЦНК и пообщаться с нашими российскими коллегами. Это сотрудничество нам кажется очень перспективным и весьма полезным», − сказав В.О. Васинюк. 

Керівники секцій та завідувачі відділень Київської МАН З.О. Курлова, С.М. Сивенко, О.О. Каретнікова, Т.Д. Гудріт ознайомили колег із Брянська з конкретними проектами, які реалізуються в різних секціях, учні ж – зі своїми науковими розробками. Особливої уваги було надано проекту «Соціоterra– майбутнє світу», націленого на вивчення і збереження історичної та природної спадщини.

Під час зустрічі також виступили: ректор Інституту екології, економіки і права, доктор педагогічних наук, професор О.В. Биковська, директор Брянської філії Російської академії народного господарства та державної служби при Президенті Російської Федерації, член-кореспондент Академії педагогічних і соціальних наук Т.С. Болховітіна. Вчитель Брянського міського ліцею № 1 імені О.С. Пушкіна В. Сухицька підкреслила: «Нет такого ученика, который бы не занимался у нас научно-исследовательской работой в секциях либо в группах. Такие формы работы ведутся у нас всеми учителями – это основной критерий, который есть в нашем учебном заведении».  

 Підписання угоди про співпрацю передбачає проведення спільних конференцій, круглих столів, обмін педагогами та учнівською молоддю, обмін літературою, видання збірок науково-дослідницьких робіт та інші форми взаємодії.

«Уверена, что нам будет интересно работать и реализовывать совместные конкретные программы, помогающие развитию каждого из нас», − підкреслила в кінці зустрічі В. Сухицька.

 Версія для друку Опубліковано: 19 Червня 2013