Вересень – початок занять у Київській МАН. І перед настановчою сесію у відділенні іноземної філології та зарубіжної літератури керівник секції іспанської мови Рябченко К.А. вручила грамоти найкращім вихованцям минулого року. Цьогоріч секція пишається своїми досягненнями - 9 учнів 8-11 класів стали переможцями ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук учнівської молоді: Киричок Єлизавета Олександрівна, Ущапівська Анна Сергіївна, Редько Євгенія Олегівна, Літовкіна Катерина Олександрівна, Корягіна Дар’я Олександрівна, Панькова Ксенія Андріївна, Богуш Анна Андріївна, Штолько Анастасія Сергіївна, Тализіна Катерина Вадимівна. Щиро бажаємо вам, дорогі МАНівці, успіхів у 2020-2021 навчальному році!