Увага! Настановчі сесії!

Увага! Настановчі сесії! Київська Мала академія наук учнівської молоді запрошує на навчання талановитих школярів та починає навчальний рік настановчими сесіями, на яких можна буде дізнатися про роботу наукових відділень, познайомитися з керівниками секцій,поспілкуватися з науковцями, визначитися з науковим напрямом майбутнього дослідження, зареєструватися та отримати більш детальну інформацію щодо роботи секції. Будемо раді бачити ваших учнів, вчителів – керівників науково-дослідницьких робіт, методистів на настановчих сесіях Київської Малої академії наук учнівської молоді!


Зверніть увагу, що у КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» відкрито нове відділення – відділення суспільних комунікацій, до якого належать такі секції:

- медіамайстерність;

- нові медіа;

- реклама та зв’язки з громадськістю;

- теорія та історія медіа.

Відділення суспільних комунікацій пропонує учням різні напрямки роботи – власне наукові дослідження у сфері медіа, що охоплюють теорію і практику сучасних ЗМІ, історію журналістики, різноманітні аспекти сфери реклами та зв’язків із громадськістю, а також безпосередньо творчі журналістські проекти – інтерв’ю, репортажі, нариси тощо. Окрім лекційних занять, зокрема і про специфіку досліджень медіасфери, викладачі провідних українських університетів, які курують роботу відділення, проводитимуть майстер-класи та тренінги з набуття учнями конкретних медійних компетенцій – від уміння тримати мікрофон та працювати в кадрі до відпрацювання навичок роботи з юзерським контентом.17 вересня о 16-00 у Київському національному лінгвістичному університеті (вул. Велика Васильківська, 73, корпус 1, актова зала) відбудеться настановча сесія відділення іноземної філології та зарубіжної літератури.

ГРАФІК проведення настановчих сесій Версія для друку Опубліковано: 14 Вересня 2018