Психолого-педагогічний тренінг за участі наймолодших школярів

Психолого-педагогічний тренінг за участі наймолодших школярів 10 листопада у «Школі юного науковця» в рамках психолого-педагогічного проекту «Як уміти бути розумним» для учнів 1-4 класів відбулося чергове заняття на тему «Розумні емоції проти отруйних: пульт управління у твоїх руках», на якому були присутні учні 2-4 класів ЗНЗ м. Києва: НВК «Домінанта», СШ № 101, ШДС І ступеня «Турбота».


Заняття проводили заступник директора з наукової роботи Інституту соціальної і політичної психології НАПНУ, доктор психологічних наук Найдьонова Л.А. та завідувач відділу навчально-виховної роботи, керівник секції педагогіки відділення філософії та суспільствознавства Київської МАН Карчина Л.Я. Допомагали проводити заняття студенти НПУ імені М.П. Драгоманова та вихованці секції педагогіки Київської МАН.

Захід мав форму психолого-педагогічного тренінгу. Учні були розділені на дві команди – «Совенята» і «Розумники». У ході заняття вони з’ясовували, що таке емоції. Відповідно малювали малюнки – що з емоцій подобається і що не подобається. Переглянули мультик про емоційний стан і розібрали, який емоційний стан виражає той чи інший смайлик. Також працювали з картками, на яких було намальовано той чи інший емоційний стан.

На завершення заняття учням було запропоновано намалювати свою емоційну проблему, яку вони зменшили і потім символічно викинули.

Кожен отримав подарунки за участь у занятті.Наступне заняття «Школи юного науковця» відбудеться 8 грудня 2017 року у приміщенні Інституту соціальної і політичної психології НАПН України за адресою: вул. Андріївська, 15.

Версія для друку Опубліковано: 13 Листопада 2017