ПЕРШИЙ ФОРУМ МОЛОДИХ ЛІТЕРАТОРІВ

ПЕРШИЙ ФОРУМ МОЛОДИХ ЛІТЕРАТОРІВ 13 вересня відбулася перша поїздка учнів-членів відділення української філології та мистецтвознавства Київської МАН на велику всеукраїнську літературну подію – Форум видавців у Львові, що охоплює книжковий ярмарок і Львівський міжнародний літературний фестиваль, до речі, один з найбільших у Східній Європі.


В рамках поїздки молодь відвідала літературні читання, низку зустрічей і, звичайно, найбільший книжковий ярмарок. Не обійшлося і без відвідин книжкового розпродажу, що традиційно проходить у центрі міста незалежно від основної події.Діти мали змогу познайомитися з сучасними поетами, видавцями, взяти участь у літературних читаннях та інших цікавих зустрічах. Зокрема, в ході поїздки їм вдалося поспілкуватися з Антіном Мухарським, Сашком Лірником, Олегом Коцаревим та іншими поважними людьми – представниками сучасного літературного процесу. Відвідали стенди багатьох популярних видавництв і, зрештою, побачили літературні новинки, які ще не з’явилися на полицях книжкових магазинів. Декому пощастило дістати автограф улюбленого письменника та навіть сфотографуватися з ним. Адже саме тут, у вирі літературного життя, можна було зустріти багатьох відомих людей.

Поїздка на літературний форум відбулася в рамках проекту «З Україною у серці», що цього року стартував у відділенні української філології та мистецтвознавства. Це лише перший захід з цілої низки запланованих подій, долучитися до яких може кожен член МАН.Версія для друку Опубліковано: 17 Вересня 2014