Осінь – пора виставок

Осінь – пора виставок Осінь – час виставок, на яких аграрний сектор може показати свої результати. Відвідуючи експозицію, можна дізнатися дуже багато цікавого як дорослим, так і дітям. Якщо подивитися на цей захід очима МАНівців, у нас багато спільного: це і попередня робота, і стендовий захист, а контрольна – це участь у форумах, конференціях, круглих столах в період роботи профільної виставки. Але якщо для школяра-учасника конкурсу науково-дослідницьких робіт перемога – це диплом переможця, то для компанії – це показник грамотної роботи, впровадження нових наукових розробок і, як підсумок, фінансові гаразди. Адже працівники цих компаній – це ваші батьки! А значить, це і ваш добробут!


Тому для дорослого виставка – це компас його діяльності або розширення кругозору. Дорослі завдяки показам зміцнятьсвою позицію на ринку, підтримають впізнаваність бренду, укладуть угоди і контракти. А також нададуть можливість покупцеві розібратися у пропонованій продукції.«А навіщо мені виставка?» – запитає школяр.А для школярів – це пошук тем науково-дослідницьких робіт! Тоді й не буде прохань на кшталт «Дайте мені тему!» Ви вже зможете зорієнтуватися у науково-виробничому просторі.

Відділення екології та аграрних наук Київської МАН взяло участь у спільному форумі, який проходив під час виставок «Екологічний стандарт якості та безпеки продукції – крок у майбутнє» та «Масло-жирова індустрія 2015». Щорічно виставказбирає учасників з України, Німеччини, Угорщини, Китаю, Чехії, Білорусії та інших країн.Мета виставки – поглиблення існуючих і встановлення нових ділових контактів, укладення комерційних угод, демонстрація наукових і технічних досягнень, сприяння поліпшенню і зростанню культури харчування та обслуговування населення.Під час форуму були розглянуті проблеми дотримання стандартів, норм і правил – як запорука безпеки продуктів харчування. Також компанії представили аналітичне лабораторне обладнання, інструменти та витратні матеріали, необхідні підприємствам і фермерським господарствам.А для вас, наші дорогі, тепер є тема науково-дослідницької роботи «Удосконалення процесів пресування насіння для підвищення ефективності вилучення олії». Хто готовий? Телефонуйте!Версія для друку Опубліковано: 28 Вересня 2015