Метеорологія та кліматологія - захопливі наукові напрямки

Метеорологія та кліматологія - захопливі наукові напрямки Секція метеорології та кліматології відділення наук про Землю 03.02.2021 р. провела постерний захист, а 04.02.2021 р. учнівську конференцію у рамках ІІ (міського) етапу конкурсу-захисту учнівських робіт.

Члени журі:

ДОРОШЕНКО Ганна Юріївна, головна спеціалістка відділу нормативного і технічного забезпечення Управління гідрометеорології ДСУНС;

ДУБРОВІНА Ольга Василівна, начальниця відділу метеорології Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського ДСУНС;

АРХИПЕНКО Ріма Іванівна, вчителька вищої категорії, вчителька географії Здорівського НВК Васильківського району Київської області.

Учні достойно представили основні результати своїх наукових пошуків на постерному захисту. Члени журі кожному учаснику вказали напрямки подальшого покращення їх робіт. На учнівській конференції відбулася жвава дискусія між учнями. Це стало можливим через те, що теми робіт учнів було виконано у двох напрямах - особливості змін різних компонентів атмосферного повітря та агрокліматологія. Практична складова робіт було спрямована на вивчення метеорологічних умов вирощення цукрового буряку й життєдіяльності медоносної бджоли та застосування автоматичних метеостанцій у вимірі показників стану різних шарів атмосфери в осінньо-зимовий період 2020 р.

Успішний захист учнівських дослідницьких робіт став можливий завдяки підтримці обдарованої молоді з боку батьків та педагогів. Приємно було бачити стільки талановитих школярів, які навчаються в столичних середніх загальноосвітніх закладах!!!

 

Версія для друку Опубліковано: 04 Лютого 2021