Медичні пікніки - 2019

Медичні пікніки - 2019 19 травня в парку імені Шевченка у Києві відбувся цікавий захід – медичні пікніки. З року в рік кияни та гості столиці мають змогу завітати на нього. На цей раз темою була медицина, так як вона поєднує в собі, напевно, усі науки. Головною метою заходу було ближче познайомити киян з лікарями у неформальній обстановці, і тим самим зменшити дистанцію лікар – пацієнт, допомогти знайти відповіді на запитання, що стосуються медичної реформи, донести важливість здорового способу життя на простих та практичних прикладах.Організатори та учасники намагались розповісти гостям заходу якнайцікавіше, що відбувається всередині нас, як залишатися здоровим, навчити дорослих та дітей надавати першу медичну допомогута інше. Від Київської Малої академії наук у медичних пікніках брало участь двоє вихованців відділення хімії та біології, які презентували власні наукові розробки. Це Шевченко Матвій, учень 9 класу гімназії № 136, який розробив власну цікаву гру – дидактичний матеріал з хімії. Вона складається з чотирьох частин:


1) хімічні елементи з короткою історією і ім’ям відкривача;

 


2) хімічні загадки;

 


3) хімічна вікторина;

 


4) окремі картки з елементами і арифметичними знаками для створення реакцій.

 


Підібраний матеріал зібраний за принципом «від простого до складного», що допомагає визначити глибину знань предмета та підготуватись до зовнішнього незалежного оцінювання.

 


Тарасюк Марія-Луіза , учениця10 класу Українського медичноголіцею НМУ імені О.О. Богомольця, представляла власну науково-дослідницьку роботу на тему «Пожежі в населених пунктах як чинники травматизму». Статистика пожеж свідчить, що пожежна небезпека в Україні є загальнодержавною проблемою, яка потребує нагального вирішення. Тому питання безпеки та захист у населення та об'єктів господарювання від пожеж і їх наслідків є надзвичайно актуальними і мають розглядатися як невід'ємна частина державної політики у сфері національної безпеки в Україні.Мета і завдання дослідження полягали у теоретичному розробленні питань, пов’язаних з аналізом причин пожеж в Україні та конкретизації заходів, спрямованих на зменшення пожежної небезпеки людини й визначенні найголовніших чинників травматизму внаслідок пожеж в населених пунктах.  Ця тема є досить актуальною,  адже вона стосується кожного.

 


Загалом атмосфера була дуже дружня та цікава, кожен занурився у світ медицини та спробував себе у ролі дослідника! Усім присутнім були видані сертифікати учасників заходу.

 


Дорогі МАНівці, до нових зустрічей! Бажаємо вам успіхів!

 


 

 


 Версія для друку Опубліковано: 21 Травня 2019