«Інтелект молоді – Києву!»-2021 в дії!

«Інтелект молоді – Києву!»-2021 в дії! 30-річчю Незалежності України присвячено цьогорічний проєкт «Інтелект молоді – Києву!», ініційований Департаментом освіти і науки м. Києва та реалізований за підтримки Київської міської державної адміністрації. Столичні станції метро: Театральну, Сирець, Дорогожичі, Кловську та Печерську — прикрасили метролайти з портретами вихованців та педагогів Київської МАН. Усі юні учасники проєкту – дослідники й винахідники, розробки яких неодноразово перемагали на міжнародних та всеукраїнських конкурсах, отримали визнання наукової та бізнесової спільноти. А їхні наставники десять, двадцять, тридцять років виховували юних науковців, які не тільки прославляють українську науку у світі, а й готові взяти відповідальність за її розвиток і майбутнє.

Розповідаючи мешканцям столиці та її гостям про своїх вихованців і викладачів, ми прагнемо познайомити всіх із тим, чим живе академія, чим опікується, чим пишається, про що мріє, чого очікує!  Суспільство має знати, який інтелектуальний потенціал заложений у нашій молоді. Щось вигадувати – це природна потреба юного мозку, щорічно підлітки створюють дивовижні винаходи, які роблять наше життя легше, цікавіше, смачніше, безпечніше. Наш проєкт – наочна демонстрація того, що інтелектуальний потенціал українців величезний, і це надає оптимізм щодо майбутнього нашої молодої держави. Одного разу на зустрічі з нашими вихованцями Б.Є. Патон сказав, що юні дослідники дають можливість подовжити життя науки, а підтримка обдарованих дітей – це найкраща інвестиція в інноваційне завтра України. Саме тому завзята й креативна команда Київської МАН готова разом із молоддю столиці  будувати науково наповнене, безпечне, яскраве майбутнє нашої країни, приносити користь своєму народові!

Якщо Ви бажаєте дізнатись більше про учасників проєкту, зчитуйте QR-код на плакаті або зайдіть на сторінку проєкту «Інтелект молоді – Києву!» на сайті Київської МАН.

Ми дякуємо нашим талановитим, натхненним, творчим і просто чудовим учасникам цього проєкту! Успіхів вам у всіх ваших починаннях! Інтелект молоді – Києву й Україні!

Версія для друку Опубліковано: 27 Серпня 2021