ІІ Конгрес юних посланців миру «Усім світом за мир!»

ІІ Конгрес юних посланців миру «Усім світом за мир!» 18 листопада учні-члени відділення філософії та суспільствознавства Київської Малої академії наук учнівської молоді взяли участь у ІІ Конгресі юних посланців миру «Усім світом за мир!», який проходив одночасно з міжнародною конференцією «Виховання молоді – ключ до нової парадигми лідерства» у Київському міському будинку учителя.Конгрес був приурочений досвяткування Міжнародного Дня захисту дітей, який ООН оголосила 20 листопада.


Двадцяте століття було періодом безперервної боротьби та конфліктів, світ здригався від канонад Першої та Другої світових війн, пережив протистояння Холодної війни. Однак, не зважаючи на існування ООН та інших міжнародних інститутів, мир так і не запанував у світі. Сьогодні у суспільстві є чітке усвідомлення нагальної необхідності інноваційного бачення і сміливого лідерства, здатного вирішити найважливіші питання нашого часу. Поточна ситуація в Україні потребує саме такого підходу.Юний посол миру – це почесне звання Федерації всесвітнього миру, яке надається школярам як визнання їхніх миротворних заслуг та доручення місії служити країні та людству заради суспільного добробуту. Під час конгресу відбулося нагородження юних послів миру, а також презентація представниками київських шкіл реалізованих протягом року проектів, що були спрямовані на виховання мирної молоді.

За підсумками конгресу розроблено звернення, яке буде передане керівництву нашої держави. Основні положення документа стосуються питань миру та містять заклики до президента й уряду щодо вирішення воєнного питання мирним шляхом, а не за рахунок людських життів. Кожен охочий мав змогу підписати дане звернення власноруч, зробити свій внесок у світле й мирне майбутнє нашої Батьківщини та планети в цілому.Після конгресу залишилися лише добрі думки про краще майбутнє та гордість за те, що ми зробили у нього і свій внесок. Завершили конгрес слова «Мир нашому дому, мир вашому дому, мир планеті Земля!».Версія для друку Опубліковано: 25 Листопада 2015