Осінь – це найкращий час звернутися до народної творчості. 3 жовтня в секції фольклористики відділення української філології та мистецтвознавства відбулася одна з перших онлайн-зустрічей з молодими науковцями столичних шкіл. Її модератором стала керівниця секції фольклористики, кандидат філологічних наук Годік Катерина Олександрівна. Вона розповіла про програму поточного навчального року, особливості конкурсу-захисту та закликала учнів до участі в різноманітних заходах відділення. Було анонсовано конференцію «Краса і сила рідної мови» та інші цікаві онлайн-зустрічі.
Молоді гості онлайн-зустрічі не були осторонь обговорення. Учні розповіли про свої наукові зацікавлення, досвід роботи з літературою та фольклорними зразками. Вони отримали цінні поради щодо подальшої роботи над своєю першою науковою працею.
Отже, можна констатувати: новий навчальний рік у відділенні української філології та мистецтвознавства розпочався успішно. Ми бажаємо успіху юним фольклористам!
Приєднуйтесь до сім’ї фольклористів! Реєструйтеся за посиланням: