Фінальна сесія відділення іноземної філології та зарубіжної літератури відбулася!

Фінальна сесія відділення іноземної філології та зарубіжної літератури відбулася! Урочисте завершення навчального року у відділенні іноземної філології та зарубіжної літератури було дійсно святковим: ми всі відзначили День філолога привітанням переможців та фіналістів ІІ й ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Теплі слова з побажанням успіху й натхнення у науковій творчості були сказані Висоцькою Наталію Олександрівною, докторкою філологічних наук, професоркою кафедри світової літератури ім. В.І. Фесенко Київського національного лінгвістичного університету, та Апостолакою Інгою Олександрівною, засновницею проекту міжособистісної комунікації та публічних виступів англійською мовою «Loudspeaker. Express yourself!», керівницею секції публічних виступів англійською мовою відділення іноземної філології та зарубіжної літератури.

Під час нашого спілкування всі дійшли до висновку, що у сучасному світі вивчення мов стало майже побутовою необхідністю, тобто використання мовних навичок вийшло за суто академічні межи: з одного боку, зараз у наукових колах знання двох мов стало нормою, тому шлях у науці практично неможливий без виступів на конференціях у різних містах планети, без публікацій своїх досягнень в іноземних виданнях, а з іншого боку – для розвитку будь-якої особистості вже давно доведена користь «braingуm», такої собі необхідної як дітям, так і дорослим мовної фізкультуриJ, яка підтримує інтелектуальний рівень суспільства через дбайливе та виважене ставлення до Слова.

У будь-якій справі є можливості для розвитку, тому ми будуємо плани на майбутнє, у нас є нові ідеї для проектів, для нас важливі як перевірені партнери, так і нові цікаві люди, ми відкриті для контактів та здійснення мрій!До зустрічі у новому навчальному році!

Welcome to Department of Foreign philology and Foreign literature!

 

Версія для друку Опубліковано: 26 Травня 2021