Фестиваль столичних шкіл ПАШ ЮНЕСКО «Японія відома і невідома»

Фестиваль столичних шкіл ПАШ ЮНЕСКО «Японія відома і невідома» Цього року виповнилося 25 років з часу встановлення дипломатичних відносин між Україною та Японією, яка у числі перших визнала незалежність нашої держави. Указом Президента України П. Порошенка 2017 рік був проголошений Роком Японії в Україні, роком цієї цікавої, чарівної й особливої країни. Незважаючи на географічну віддаленість, Японія завжди активно підтримує Україну: чи то у подоланні наслідків Чорнобильської трагедії, чи у її боротьбі за незалежність, чи у прагненні реформувати економіку.


Життєва філософія японців – милуватися моментом, який дуже швидко зникне, бачити красу довкола – у найменших речах, в особливих дрібницях. Тому фестиваль столичних шкіл ПАШ ЮНЕСКО «Японія відома і невідома», проведений 28 листопада у навчально-виховному комплексі № 176 Дніпровського району міста Києва, був покликаний відкрити для всіх далеку острівну країну, побачити всю унікальність і неповторність країни вранішнього сонця, ознайомитися з її самобутньою культурою. На цей захід запросили і наших учнів, керівників секцій  відділень філософії та суспільствознавства, іноземної філології та зарубіжної літератури, адже Київська МАН тісно співпрацює з НВК № 176 в рамках проекту «Всесвітня спадщина ЮНЕСКО: знати, зберігати, діяти».

Усі поринули в атмосферу Японії під час натхненно організованих і проведених майстер-класів «Кімоно», «Бойові мистецтва», «Чайна церемонія», «Ієрогліфи». Флешмоб «Сакура – дерево дружби» об’єднав учасників дійства в єдиному прагненні продовжити знайомство з мовою, традиціями, правилами життя і секретами успіху Японії.

Версія для друку Опубліковано: 30 Листопада 2017