Екскурсія вихованців Київської МАН до IT-парку UNIT.City

Екскурсія вихованців Київської МАН до IT-парку UNIT.City «Технології – це всього лише інструмент»


Білл Гейтс, засновник корпорації Microsoft 22 лютого відбулася довгоочікувана і надзвичайно захоплива двогодинна екскурсія 60-ти вихованців та педагогів відділень комп’ютерних та технічних наук Київської МАН до IT-парку UNIT.City.Захід відбувся у рамках проекту «ТЕО-ПРАКТ» – спільної діяльності Київської Малої академії наук  і команди проекту «Майбутні професіонали».

Уявіть комплексне середовище для інноваційного розвитку, новостворене високотехнологічне місто у місті з повноцінною соціальною інфраструктурою, що включає освітні, бізнесові, культурні, медичні, спортивні та розважальні об'єкти. Кластер інновацій, в якому сконцентровані провідні компанії. Взаємодія та співпраця між резидентами закладена в архітектурі, на це направлена інфраструктура та команда парку, завданням якої є розвиток екосистеми і створення умов для зростання бізнесу резидентів. Інноваційне середовище, креативна атмосфера, доступ до знань та професійної експертизи надихають та вражають. Таким і побачили IT- парк UNIT.City наші вихованці та педагоги.

Старшокласників та їхніх наставників розділили на три групи. МАНівці відвідали ІТ-школу UNIT Factory. Велике враження на них справило також знайомство з відомими резидентами UNIT.City: лабораторією прототипування Fablab та академією віртуальної реальності Sensorama.Наостанок юні програмісти прослухали презентації керівних партнерів у конференц-залі. Зокрема, Макс Яковер, один із керівників проекту, розповів про історію створення UNIT.City, концепцію, цілі, плани та можливості інноваційного парку, сучасні IT-технології.Молоді науковці під час екскурсії побачили, що вже збудовано та функціонує, а Макс поділився планами на майбутнє.

UNIT.City — інноваційний парк, офіційно відкритий на території колишнього мотозаводу на початку квітня 2017 року. На території загальною площею в 25 га вже працюють IT-школа нового типу UNIT.Factory, event-hall і кілька десятків офісних просторів, зайнятих українськими IT-проектами. І це лише початок.У рамках UNIT.City OPEN DAY юні дослідники на власні очі побачили, як технічні лабораторії, акселератори стартапів, R&D-центри, навчальні заклади та арт-об’єкти об’єднуються в екосистему для розвитку інновацій; зустріли підприємців ІТ-компаній та стартаперів; представників інкубаторів, освітніх ініціатив у сферахтехнологій і дизайну; кураторів креативних і культурних проектів… Побачене та почуте справило неабияке враження на вихованців Київської МАН, проте піддали одержану інформацію властивому їм критичному аналізу.

Дякуємо організаторам OPEN DAY  UNIT.City за змістовну екскурсію для вихованців Київської МАН, цікаву інформацію та нові враження. Спасибі Олені Міджак за запрошення, а Людмилі Супруненко – за організаційну допомогу! Версія для друку Опубліковано: 02 Березня 2018