Дослідниця правознавства про свято Вишиванки «Моя Вишиванка!»

Дослідниця правознавства про свято Вишиванки «Моя Вишиванка!» Я громадянка України і моя родина з повагою та любов’ю відноситься до звичаїв та традицій, оберегів та символіки нашого народу. З покоління до покоління в моїй родині передаються притаманні особливі елементи, майстерність вишивки одягу та інших речей. Для нашої родини це не просто одяг, а безцінне надбання покоління родини та нації, невід’ємна частина її багатої історії, звичаїв та традицій.

Мама завжди каже усім відоме повір’я: «в сорочці народився – значить поталанило», тому намагаємося в родинні свята вбиратися у вишиванки. Адже під час вишивання сорочки обов’язковими є світлі та чисті думки майстрині. З кожним стібком чи хрестиком вишиванка вбирає в себе частинку людської душі, та є духовним символом для нашої родини. Добрі та щирі помисли втілюються у вишиту сорочку, роблячи її магічним оберегом для нас.

Шануйте і любіть українці свою вишиванку, одягайте її на національні свята та урочисті моменти життя, власноруч вишивайте для найрідніших людей і усією країною відзначайте день вишиванки – щирою душею нашого великого народу. Кращого духовного символу й годі шукати.

З любов’ю, ваша Дарія Войтюк!

Відділення філософії та суспільствознавства пишається своїми вихованками, тішиться  та радіє, що любов до свого коріння, свого роду, сім’ї, різнобічність інтересів та захоплень – тільки доповнює та підтримує прагнення молодої дослідниці у розкритті її талантів.

 

Версія для друку Опубліковано: 20 Травня 2020