ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ 20 квітня 2023 року керівник секції Національна безпека та оборона Київської МАН Володимир ШПОРТЬКО з вихованцями виступили на VIII Всеукраїнський науково-практичній конференції учнівської та студентської молоді «Україна – козацька держава».

Тема конференції цього року:  «Національно-патріотичне виховання дітей і молоді засобами козацької педагогіки, екологічної, краєзнавчої та художньо-естетичної роботи». Захід проходив за ініціативи НДІ козацтва Інституту історії України Національної академії наук України у приміщенні «Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна».

Володимир ШПОРТЬКО, керівник секції «Національна безпека та оборона» відділення безпеки та оборони Київської МАН; кандидат педагогічних наук, доцент Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, полковник запасу виступив з доповіддю на тему: «Національно-патріотичне виховання студентів у системі навчання на кафедрі військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського».

Герман КОРАБЕЛЬСЬКИЙ, вихованець секції «Національна безпека та оборона», здобувач освіти Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною розкрив тему свого дослідження: «Демократичні і лицарські традиції  Запорозького війська. Демократичні і лицарські традиції сучасних Збройних Сил України».

Дмитро МИРОНИШИН, вихованець секції «Національна безпека та оборона», здобувач освіти Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною розкрив тему свого дослідження: «Козацька рада база демократичного устрою української нації».

 

 Відділення безпеки та оборони Київської МАН працює для формування свідомих громадян-патріотів для системи безпеки України, сфери національної безпеки та оборони:  вмотивованих та підготовлених.

Версія для друку Опубліковано: 21 Квітня 2023