#Україна – це ти

#Україна – це ти Тимофій Кальніченко, вихованець відділення філософії та суспільствознавства Київської МАН, учень 11 класу гімназії № 257 «Синьоозерна». «Моє ім’я - Батьківщина, Лелеки легке крило»

Батьківщина – це слово виявилося насправді одним із найцінніших у зв’язку з вторгненням в рідну Україну. Ось саме зараз ми змогли зрозуміти, збагнути та осягнути велич Незалежності. Я завжди кажу всім, що моє улюблене свято – це Новий рік, потім – День Незалежності, врешті-решт, власний День Народження. І тепер сміливо можна стверджувати, що День Незалежності – це не про військовий парад, а про свято Єдиної Держави, що є вільною, як лелека.


«Моє ім’я - Україна
І сонечка тепло»


Україна – у кожного своя і у всіх одна. Як громадянин України я безумовно підтримую нещодавно запропоновані зміни до тексту Державного Гімну України, подані в законопроєкті 7162-1 до Верховної Ради України. Ми маємо бути єдиними на хвилях сонячного, теплого, радісного, оптимістичного і процвітаючого Гімну своєї Країни.

«Моє ім’я - Вишиванка,
Я - хрестик на полотні»


Коли бачиш, що світові лідери думок, актори, співаки, політики, бізнесмени та звичайні іноземці одягають вишиванки в знак солідарності з Україною, ти розумієш, що увесь світ #StandWithUkraine . Навіть коли бачиш за кордоном, що майоріє жовто-блакитний Прапор – гордість за Україну, її Збройні Сили, її волонтерів, її громадян, лине, як народна пісня.


«Моє ім’я - Синє небо,
Я сонях малий під ним»


При тому, що кожен з нас малий сонях у величезному українському полі, кожен з нас проростає під синім небом, єдиним українським небом. Сподіваємося, молимося та віримо у те, щоб наше Небо так само, як і вся наша славна Україна, було чистим і мирним і щоб єдиний звук, який лунав, -- це не сирена про сповіщення повітряної тривоги, а спів пташок.


«Татові слова,
Україна – це я!»
Україна – це я. Про це я знаю з дитинства, згодом це підтвердилося словами Президента України: «Хто весь час будує і творить Україну. Наші люди. Звичайні громадяни. Хоча ні. Наші НАДЗВИЧАЙНІ ЛЮДИ І ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ».


Ми, ми і тільки ми зможемо побудувати Україну. Ми, ми і тільки ми творимо історію України. Наші, наші і саме наші люди прославляють Україну у світі. Громадяни, надзвичайні громадяни, і найбільш надзвичайні громадяни і є Україною.


«Мамині пісні,
Україна – це ти»
Україна – це ти. Тому я закликаю кожного українця пам'ятати, що наше ім’я – Україна!
Україна – це я!
Україна – це ти!


P.S. Висловлюю неймовірну подяку Тіні Кароль за чудову, натхненну пісню «Україна – це ти».

Версія для друку Опубліковано: 04 Квітня 2022