Права людини під час війни

Права людини під час війни Завідувачка відділення філософії та суспільствознавства Тетяна КОТ взяла участь у роботі серії практичних занять-тренінгів щодо прав людини під час війни. Заходи проводились ГО «Тренінгово-консультаційний центр з доступу до інформації» в межах спільного проєкту з Платформою прав людини, що реалізується за фінансової підтримки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні.

Впродовж навчання обговорювали та опрацьовували наступні теми:

  • право на доступ до публічної інформації та звернення;
  • право на захист персональних даних;
  • недоторканість житла, розквартирування в гуртожитках, примусове відчуження майна, особливості пересування в населених пунктах та за їх межами, ВПО та багато іншого.

Сьогодні надзвичайно актуальним є поширення інформації щодо діяльності владних структур, що, в свою чергу, сприяє розвиткові інформаційного суспільства в Україні. 

 Діяльність органів публічної влади має бути абсолютно прозорою та утверджувати саме культуру спілкування та порозуміння між владою та суспільством, підвищувати рівень правової обізнаності кожного члена суспільства, стояти на засадах захисту інформаційних прав громадян, особливо під час війни.

Версія для друку Опубліковано: 07 Липня 2022