Карен Нікіфоров знову переміг на конкурсі «Молодий вчений року»

Карен Нікіфоров знову переміг на конкурсі «Молодий вчений року» Керівник секції теології, релігієзнавства та історії релігії відділення філософії та суспільствознавства Київської МАН Карен НІКІФОРОВ другий рік поспіль отримує звання "Молодий вчений року" Ради молодих учених Міністерства освіти і науки України.

Відзнакою найвищого рівня наш колега був нагороджений у номінації "Керівник громадської організації-популяризатора науки". Таким чином ГО "Майстерня Академічного Релігієзнавства", керівником якої є Карен Сергійович, стала найкращим об'єднанням науковців за результатами 2021 року.

Основна місія Конкурсу «Молодий вчений року», який організовує рада молодих науковців при МОН, публічно визнати та відзначити інноваційних та продуктивних учених, інженерів та дослідників України, які виявили великий потенціал та творчі здібності, щоб бути професіоналами світового класу в окремих галузях знань, сферах діяльності та які внесли помітний внесок у наукові дослідження та науку.

Увесь колектив, вихованці та вихованки Київської МАН вітають нашого педагога та бажають і надалі досягати наукових вершин.

Версія для друку Опубліковано: 18 Жовтня 2022