Гуманітарна наука VS громадська діяльність: як успішно поєднати свої захоплення

Гуманітарна наука VS громадська діяльність: як успішно поєднати свої захоплення От і пройшов VІ-й Київський дитячо-юнацький форум М18 «Менші 18 – Ми можемо більше». В рамках Форуму традиційно відбувається низка професійних майстер-класів, дискусій від громадських лідерів, активістів, зіркових гостей та відомих особистостей. Цьогоріч одним із них був Карен НІКІФОРОВ – керівник секції релігієзнавства Київської МАН, лауреат премії «Молодий вчений року», голова ГО «Майстерня академічного релігієзнавства», помічник-консультант народного депутата України.

«Як часто Вам доводилося чути, що реальні професії – це пов’язані з прикладними науками спеціальності? Чи Ви теж виховані у розумінні того, що громадська діяльність – це не більше, ніж цікаве хобі, але пов’язувати з ним життя недалекоглядно? Якщо Ви розумієте, про що йдеться, але не погоджуєтеся з таким станом справ, то Вам необхідно навчитися монетизувати власні захоплення».

Ці та багато інших питань були обговорені в процесі комунікації. На прикладі гуманітарної наукової організації «Майстерня академічного релігієзнавства» Карен Сергійович розповів, як можна займатися історією, філософією, соціологією чи релігієзнавством, не стоячи при цьому на біржі праці.

Впевнені, що всі, хто долучився, отримали чудові рекомендації та настанови від молодого, високопрофесійного науковця, педагога, громадського діяча.

 
 

Версія для друку Опубліковано: 08 Листопада 2021