Готуємось до відзначення Дня Гідності та Свободи

Готуємось до відзначення Дня Гідності та Свободи 21 листопада 2022 року, Україна відзначатиме державне свято Дня Гідності та Свободи. Гаслом цього року є сміливість, витримка, відважність та перемога: «Вистояли на Майдані – переможемо у війні».

Тетяна КОТ, завідувачка відділення філософії  та суспільствознавства, приєдналась до спільної ініціативи EdCamp Ukraine, за сприяння ініціативи Save the Children International в Україні та Education Cannot Wait, у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Українським інститутом розвитку освіти, Офісом освітнього омбудсмена України щодо підготовки заходів з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.

Попри важке сьогодення українців, в умовах повномасштабної агресії, ми пам’ятаємо та зберігаємо в серцях дві події, що стали доленосними для нашої країни: Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року, які вже є історичними віхами новітньої незалежної України.

Тож говоритимемо про цінності, які відстоювали учасники українських революцій, та за які, сьогодні воюють захисники і захисниці у російсько-українській війні. Про свободу та гідність, волю та соборність, незалежність та територіальну цілісність України та українців.

Версія для друку Опубліковано: 11 Листопада 2022