Є класна ідея – розкажи про неї!

Є класна ідея – розкажи про неї! Саме так зробили 162 учасники Київського фестивалю стартапів «Class IDEЯ» 2023! Вони представили 101 проєкт, 35 з яких ‒ командних! Понад 30 відсотків з цих проєктів, а саме 32, належать вихованкам та вихованцям Київської МАН! З них 6 ‒ командних. А загальна кількість учасників фестивалю від Київської МАН ‒ 43!

Проєкт «CyberFix», авторами якого є Владислав Гарматюк, Олег Кузнецов та  Володимир Сидоренко, ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою», відділення безпеки та оборони КПНЗ  «Київська Мала академія наук учнівської молоді», за результатами голосування переміг у номінації «Безпека», ІІ вікова категорія (8-11 клас). CyberFix – це додаток для протидії фейковим повідомленням.

Інформацію про інших переможців та про відзнаки від партнерів проєкту можна знайти на фото, що ілюструють це повідомлення.

Київська МАН вітає переможців та всіх учасників фестивалю, які в ці непрості часи мають сміливість мріяти, натхнення генерувати ідеї та бажання втілювати їх у життя!

Версія для друку Опубліковано: 16 Травня 2023