Освітній мультипроєкт «Україна – моя родина»

Освітній мультипроєкт «Україна – моя родина» – це система тематичних освітніх заходів для учнів з підвищеними освітніми потребами. Проєкт покликаний розширити та поглибити теоретичні та практичні знання і навички учнів з історії України. Його мета – надати школярам можливість максимально розкрити свій творчий та дослідницький потенціал, і цим він унікальний. Робота в проєкті дозволить проявити себе індивідуально або в групі, спробувати свої сили, застосувати свої знання, показати публічно досягнутий результат.

Проєкт включає різні напрямки роботи: практикуми, інтелектуальні марафони, історичні диктанти та спектаклі, майстер-класи, конкурси, інтерактивні свята та навіть експедиції. Кожен вихованець зможе взяти участь у тих заходах,  які йому будуть цікаві.

Мета проєкту – створити умови для успішної творчої самореалізації особистості в дослідницькій діяльності; сформувати національну ідентичність.

Цільова аудиторія – учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Києва та інших регіонів України.

Учасники проєкту матимуть можливість:

  • попрацювати над власним проєктом на історичну тематику;
  • здобути навички вивчення історичного минулого;
  • взяти участь у заходах, які допоможуть реалізувати власний проєкт, спрямований на популяризацію історичної минувшини
  • долучитися до формування локальної культури пам’яті.

Сподіваємося, що проєкт буде цікавим для учнів, тому що дозволить перетворити навчання з нудної повсякденної рутини в захоплюючий процес, і в школярів з’явиться стимул до вдосконалення своїх знань.

Кураторами проєкту є співробітники Київської Малої академії наук, Інституту історії України НАН України, члени Національної спілки краєзнавців України.

В рамках проекту «Україна – моя родина» пропонується на основі історичного матеріалу розробити і провести різні інтерактивні заходи, зокрема екскурсії, конкурси, конференції, експедиції, інтелектуальні ігри, історичні вистави та ін. На основі кожного проведеного заходу буде створено дидактичні матеріали, відеоролики, які також можна використати як методичний матеріал.

Проєкт розрахований на п’ять років, і таким чином він буде значним доповненням до шкільної програми з історії.

У рамках проекту уже пройшли конкурси «Фото з сімейного архіву»,  вебквест «Загублений паспорт» та всеукраїнський конкурс «Український борщ – національний бренд кулінарної культури».

Версія для друку Опубліковано: 07 Грудня 2021
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.