ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ЛІТЕРАТУРНИХ ПОДКАСТІВ (ЛІТКАСТІВ)
«КРУТЕЗНО: ЗНО У ТВОЄМУ ПЛЕЄРІ»

 


 


ЗМІ про КрутеЗНО

 


 

Новий всеукраїнський конкурс для найкреативніших та найпродвинутіших - без вікових обмежень!

 

Київська Мала академія наук спільно з творчою агенцією «Баляндраси» оглошує перший Всеукраїнський конкурс літературних подкастів (літкастів)
«КрутеЗНО: ЗНО у твоєму плеєрі».

Взявши до уваги сучасні можливості ґаджетів, а також запит аудиторії на аудіоформати, організатори переконані, що проєкт літературних подкастів - це ще й чудова база підготовки до успішного складання ЗНО. Саме тому - читаємо, літкастимо, змагаємося за призові гонорари, а ще допомагаємо зробити підготовку до випускних іспитів цікавою та ефективною.

Амбасадорами конкурсу стали Алла Мазур, Сергій Жадан, Оксана Забужко, Римма Зюбіна, їх аудіовідгуки про конкурс можна почути на лендингу конкурсу: https://krutezno.com

Також конкурс підтримує багато інфлюенсерів. Слідкуйте за оновленнями на офіційних сторінках КМАН та КрутеЗНО у Фейсбуці та Інстаграмі:

https://www.facebook.com/kyiv.man

https://www.facebook.com/krutezno22/?ref=page_internal

https://www.instagram.com/krutezno22/

До участі в конкурсі літкастів запрошуються як учні, так і дорослі, змагатися за призи можна буде відповідно до віку в одній з категорій: «Учнівський літкаст» або «Експертний літкаст».

Для запису літкастів можна обирати з 85 творів: від затвердженої програми зі ЗНО-2022 до сучукрліту.

Конкурсний літературний подкаст – це аудіозапис у форматі mp3, від 3 до 25 хвилин, де автор подкасту - конкурсант - передає зміст твору, звертає увагу на сюжетні перипетії, особливості художнього стилю,  висловлює свою думку щодо обраного твору, фокусується на художніх деталях, пояснює образи, цитує, дає свій читацький відгук.  Автор-літкастер може акцентувати увагу на історії написання, описах героїв, конфліктах та критиці твору. Запис літкаста можна здійснити навіть на звичайний телефон.

Всі надіслані літкасти будуть прослухані та оцінені компетентним журі, після чого опубліковані на партнерській платформі для публічного прослуховування. При визначенні переможців враховуватимуться і вподобайки від слухачів.Призовий фонд «КрутеЗНО: ЗНО у твоєму плеєрі» складає 100 тисяч гривень, що будуть розділені порівну з-поміж 10 переможців.

Прийом заявок на участь у конкурсі триває з 17 січня по 15 березня (включно) 2022 року. Разом із заявкою надсилається конкурсний літкаст.

Мова літкастів – українська.

Повна інформація про конкурс на офіційному сайті: krutezno.com

 

 


ГОВОРЯТЬ АМБАСАДОРИ КОНКУРСУ 

Чому я підтримую конкурс
КрутеЗНО?

Сергій Жадан

Книжку ще рано “ховати” - вона ще лишається дуже важливим інструментом для освіти, для самопошуку і самореалізації.

Ідея літкастів мені страшенно подобається

Алла Мазур

В плеєрі мого сина буде не тільки улюблена музика. Але й - цілком можливо - короткий виклад найкращих сучасних книжок: щоб поповнити бібліотеку!

Чому тобі може бути цікавою участь у КрутеЗНО

Римма Зюбіна

Читати - це розвивати свій світ і своє серце. А якщо ви ще не читаєте, то долучайтеся до аудіоформату. Це сьогодні модно.


 

ПАРТНЕРИ КОНКУРСУ:

Версія для друку Опубліковано: 17 Січня 2022
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.